Na hipotekarnu je lakse platit racune,jer imas one predefinisane,dokle na addiko moras da upises ulicu dje je firma kojoj placas uslugu. WTF? Koga zabolje za adresu? Placam racun,ima ili br telefona, ili broj brojila,ili pretplate,i cao zdravo.
Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas!





Reply With Quote
Bookmarks