Ubio bih nekog, ili neko mene, da moram ići po šalterima da plaćam + ne moraš da čuvaš priznanice.
Ubio bih nekog, ili neko mene, da moram ići po šalterima da plaćam + ne moraš da čuvaš priznanice.
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks