
Originally Posted by
Bongo
Dva psihijatrijska slucaja koji nikakve mjere nemaju u ovom bolesnom, unutar-cg nadgornjavanju sa kkb,to su Pavicevici.
Nikakve veze nema to sto je ''bivsi trener czv'' , izjava bi bila ista da se finale igra sa Karposem,Levskim iz Sofije ili Barselonom. Najbolje da se sad pravimo naivni.
Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
Zašto bi Pavićeić navijao za bilo koga. Igali su polufinale lige, aman. Još sad treba da navija za nekoga.
A fino je rekao da je iz CG.
Nije lako, ali je jako rođaci.
Bookmarks