
Originally Posted by
tigrovo_oko
Hvala, provjerih za to jeste 6 mjeseci a ne tri, pogrešno mi je rekao radnik da je 3 mjeseca, ali znam da je prije bilo bez limita. Bijah i u Trimico, i da, to su te cijene, ali evo viđeću kad napravimo specifikaciju ko bude povoljniji.
Bookmarks