e pa ja da pohvlim @Dutsch forumaškog kolegu koji mi je montirao kuhinju tj još nije završio, sjutra završava....znači tačan, dostupan, korektan odmah je uskočio još na badnji dan da nam malo olakša da možemo po kući da se mimoiđemo u toku božićni praznika kad se ne radi i sjutra završavaImam i dobrog keramičara ako koga zanima barem je meni kuhinju dobro uradio
![]()




Neka što je dobar majstor no je i pun duha, nevjerovatno smiješan čoek, nedelju dana je bilo pišanje od smijeha sa njim
Sredio mi terasu, odradio izolaciju stidorudom pa preko gipsanim pločama na jedan zid koji je bio led leden ($everna strana), postavio ulazna vrata, čupao pedantno postojeću unutrašnju bravariju i odradio svo malterisanje i ispune spoljašnje bravarije koju sam komplet mijenjao. Pomoćnik mu takođe legendaran, očistili i iznijeli kompletan šut koji su za sobom ostavljali, što se mene tiče sve preporuke za momke.
Reply With Quote


Bookmarks