Zao mi je sto nema ovdje kakav posten policajac na forum pa da vas prijavi za ovu vasu trku po CG. Dupe bi me boljelo ako bi se vama sto desilo, nego sto uvjek neko drugi strada zbog ovakvih sto misle da su frajeri jer su sa kantama 200 uhvatili, ne znam sta ste dokazali sa tim sem da ste ograniceni u glavu!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk