Quote Originally Posted by Dingospo View Post
Je li novi znak 60 postavljen posle prikljucivanja sporednog puta na magistralu?
Evo linka sa snimkom: https://mega.nz/#!lF0VBJ4S!cr6tDTgQQ...LZvZCJ-DsPEhhk