Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
Kakav je ovo spisak, drzis li ovo auto otpad?
Ahahhahahahhahahahahahhahahah ochekivao sam ovo od fabije ili 3 tachke... :mrgreen:

Da se ne lazhemo, svi bi najradije vozili benzinjaru 2.0+, 300+ks... Ali gorivo je luksuz...