Originally Posted by Oliver Nedeljkovic Kakav je ovo spisak, drzis li ovo auto otpad? Ahahhahahahhahahahahahhahahah ochekivao sam ovo od fabije ili 3 tachke... :mrgreen: Da se ne lazhemo, svi bi najradije vozili benzinjaru 2.0+, 300+ks... Ali gorivo je luksuz...
#fakenews
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks