4e po osobie sad mi reci bi li za 20e isao do bg kolima (neka bude najgora situacije da si sam) ili se patio sa vozom taksistima i cudima cijelu noc 12 sati do tamo radi 5e razlike (ni ne znam koliko je povratna do tamo.
4e po osobie sad mi reci bi li za 20e isao do bg kolima (neka bude najgora situacije da si sam) ili se patio sa vozom taksistima i cudima cijelu noc 12 sati do tamo radi 5e razlike (ni ne znam koliko je povratna do tamo.
f6
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks