Petarde. Mada to je znak da sam ostarao valjda, jer sam nekad i ja volio da ih bačim puno.
Sent from ajfon
Petarde. Mada to je znak da sam ostarao valjda, jer sam nekad i ja volio da ih bačim puno.
Sent from ajfon
żPlata o Plomo?
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks