Quote Originally Posted by X3M View Post
Samo, ipak bi trebalo stavit da je 2006 godiste, a u komentaru dolje da ostane da je kupljena 2008
Da, ali garancija tece od momenta kupovine, i sve je vezano za tu godinu. Nulti servis, servisna knjiga, start voznje, pa samim tim i predjena km.
Stavljeno je cisto da na prvu loptu ne bude u istom kosu sa ovim starudijama koje su presle po 200-300 hiljada km, ali kad se otvori oglas ima detaljno pojasnjenje.