Je li mogice da neko moze bez klime, uhh, ja je ne gasim ni u sobu ni u dnevnu
Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6040X using Tapatalk 2
Je li mogice da neko moze bez klime, uhh, ja je ne gasim ni u sobu ni u dnevnu
Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6040X using Tapatalk 2
Renault
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks