Od cetvrtka vele pomalo kisice ce bit
Tu es mon hro!
Oće li mi neko objasnit ovo:
Podgorica u 12:00, temperatura 38,5 http://www.meteo.co.me/analiza.php
Podgorica u 11:34, temperatura 39,97 http://www.meteo.co.me/misc.php?text=74&sektor=1
Last edited by remark; 21-07-15 at 12:04.
Evo kako izgleda moje dvoriste![]()
Žeži žeži, pregoriii !!!
A vi sjevernjaci, ajte kuci.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
madmax jel ovo dinosa ili nedje kod kuca rakica? nemam se dje krsteno okupat u rijeku u pg, a da je cista voda.. pu, sve presusilo..
Evo moje slikano ima 2 dana![]()
A evo upravo sadAuto kamp Buljarica. Sad da ga galim 15ak dana
![]()
Sent from my LG_G3 using Tapatalk
Ko ce sledeci da izbaci sliku svojeg dvorista?
ja bih, da mi je raj kao amfiju. ovako samo mogu da slikam komijin i moj otirač :-(
nothing comes from violence and nothing ever could
...a meni se osušio filadendron...a otirač mi ponijeli![]()
A kako to moj stevane pricas ,pored toliko rijeka ti se nemas dje okupat ,greota je to da cujem ,mada kakva smo stoka od naroda i kad ne vodimo racuna ,ima tu istine...ih kako bi se moglo uzivat kroz pg ,a da se ne ide na more i trosi puno para
Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока
Stevane, pici od mosta u Dinosu uzvodno, ima par super mjesta... Bude guzve malo ali iza 19h se razmiche...
Ja sam juce bio do onog mosta zelenkastog na Cijevni, ne znam kako se mjesto zove, na 11 km od katolicke crkve (ima dolje i neka terasica)... Bas je voda cista... I nije hladna...
Last edited by Ben Dover; 21-07-15 at 16:24.
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
to znači kad je sunce crvene boje, jesmo li gotovi?
Danas sam umro i eto me opet medju vama. (bez struje od 11h do 19h)
Isus mi nije ravan.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
To znaci da ce da pocne ona pjesma iz terminatora 1 remark
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
auuuuuuuuuuuuuuuuu bez klime na ovaj žaropek u PG je prilično surovoali fala bogu tu si medj nas
meni je vruće ali VOLEM
Sinoć sam sjedjela pored fontane uru i noge plakala u nju![]()
Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!
Ovo danas je bilo katastrofa u Bar... Nema struje, nema klime, ne mogu nita da pojedem, friider ne hladi...
Poslato sa pisaće maine Note 3 dual sim
............ \_(ツ )_/.............
Ja nemam klimu eo treca god ,al zadnje dvije ne mogu da se porede sa ovom . Po 4 puta ustanem,isusiram se lednom i nekako zaspem...no danas se nabavise dva ventilatora ,sreca u nesreci
Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока
**** the summer, bring me
Winter![]()
Pakao, kad sam i ja klimu upalila...eto i to se desilo -.-
nemojte da vas cujem zimus
Tu es mon hro!
Ja klimu ne gasim 24 stepena mi je u sobu kao da sam na planinu. Bas sam lagan.
Bice znoja kad se javi depesom EPCG![]()
Tu es mon hro!
Koja je fora pa se jezite od klime? Trenirate zivce ili mazohizam klasicni? Ne velim da treba bit direktno u sobu ali brate u hodnik je bas must have...Skoro da nisam osjetio ove vrucine, dvije 24vorke biju skoro pa konstantno![]()
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks