Izgleda ne treniraju napad protiv zone, ja nemam drugog objašnjenja Zvijezda u Morači i Mega sad u trećoj četvrtini su nam na zonu napravili po 20 razlike...Nego se nadam da će se sad trznut i odigrat ovih 6 kola dobro, greota bi bila ispuštit drugo mjesto poslije svega, a i ne izborit evroligu u ovakvoj konkurenciji ove godine bi bio baš neuspjeh.