Quote Originally Posted by Majx View Post
Nema nikakve ako je jos pod internacionalnom garancijom,samo da nema tragova da je otvaran,mada i ti vise ne gleda niko
jeste do Januara, a otvoran je vec valjda, jer je vec imao problem i prvi put je zamijenjena baterija u Avgust, tako mi u shop rekose, pa bih da ga nosim u Apple Store ako ce dat novi?



Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
Nema veze ali moras da zakazes termin sa djinijusom.
Ko je taj?