Hvala puno momci,evo ga dodao sam account gmaila i sync roknuo na gmail.
Hvala puno momci,evo ga dodao sam account gmaila i sync roknuo na gmail.
http://www.dx.com/p/xiaomi-10400mah-...r-white-311565
Da li ima neki bolji power bank za ove pare? Mozda sa lightning kablicem?
Last edited by Sale; 11-11-14 at 22:03.
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
svi hvale ovaj, moracu ga uzimati i ja![]()
Svi drugi su bezobrazno skupi. Ovaj sam planirao da uzmem, a i poslije sam ga vidio uzivo. Spolja izgleda ok, ali bitna je elektronika...
Sva je prilika da uz ovo treba uzeti i kratki kablic.
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Kako da aktiviram i5 simfree ako se nikako ne zna code tj touch id za paljenje iosa.
Mozda neki custom ipsw?
Hvala
Probaj na aliexpress,mislim da sam tamo vidio slican ovome,ali jeftniji (moguce da mu je kapacitet bio manji). Valjda imaju sa 2 i sa 4 baterije koliko se sjecam,i da su bas pozitivni komentari bili jer su samsung baterije u njega. Iskreno meni bi bilo dovoljno i da moze telefon 2x da mi napuni full,a mislim da bi manji kapacitet to mogao da izgura...
Udjes na viber pa iz vibera
Direktno mozes da serujes samo preko built in aplikacija.
TAKUMI
Nikako druze,icloud lock se otkljucava skupo ili nemoguce
Sto je glavni razlog sto iPhone vise nije najinteresantniji lopovima.![]()
koliko kosta onaj adapter za hdmi sa iphone
odmah da ti kazem ima ali je preskup, ispod 50e ga nema makar kad sam ja gledao
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Postoji li bilo kakva mogućnost da se podesi dobijanje delivery report-a za poslate SMS-ove?
Jailbreak ili non-jailbreak?
Iphone 5 ili noviji, IOS 7 ili noviji.
Znam da je ranije bio neki Cydia tweak za iPhone 4, ali ne mogu da vjerujem da nema ništa za novije uređaje i noviji OS?
Nema nista,jedino za iMessage
Hvala svakako.
Iphone je zbilja za neke (elementarne) stvari nevjerovatan...
Stavis znak uzvika na pocetku tekstualne poruke i onda ce ti stici report..
Imam iPhone 5s uzet preko Telekoma, imao je do sad jedan problem sa punjenjem i u Telekom su mi ga popravili posle 7 dana, i rekli da su zamijenili novu bateriju, evo sad posle 3 mjeseca opet isti problem, idem za Amsterdam za 5-6 dana pa me interesovalo, da ga odnesem tamo u Apple Store, hoce li ga zamijeniti za novi, ima li kakve veze sto nije kupljen u Apple nego preko Telekoma?
Nema nikakve ako je jos pod internacionalnom garancijom,samo da nema tragova da je otvaran,mada i ti vise ne gleda niko
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks