Ja moje francuze odrzavam u ovlascenom servisu.
Bas se ne sjecam da sam cekao neki dio.
Moguce je da sam pogrijesio ali ... bas mi ne pada na pamet takva situacija do sad.
U pitanju su 4 razlicita auta.