Ja moje francuze odrzavam u ovlascenom servisu.
Bas se ne sjecam da sam cekao neki dio.
Moguce je da sam pogrijesio ali ... bas mi ne pada na pamet takva situacija do sad.
U pitanju su 4 razlicita auta.
Ja moje francuze odrzavam u ovlascenom servisu.
Bas se ne sjecam da sam cekao neki dio.
Moguce je da sam pogrijesio ali ... bas mi ne pada na pamet takva situacija do sad.
U pitanju su 4 razlicita auta.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks