Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
sto ti se place???

Auto kupljen za dooosta para ovakav kakav je, a tu je da se sredi sve sto fali
čuh da je plaćen 6k... mada, ovo je po meni jedna od najljepših alfinih linija, kamo sreće da imam para da se zakoljem za ovo ako ko zna čoeka, pitajte ga da neće glavu za glavu