View Poll Results: 100 Years of Alfa Romeo

Voters
188. You may not vote on this poll
  • 8C

    20 10.64%
  • Giulietta Sprint

    24 12.77%
  • 33 Stradale

    19 10.11%
  • 2600

    0 0%
  • GTA

    16 8.51%
  • Montreal

    7 3.72%
  • Spider

    3 1.60%
  • 156

    31 16.49%
  • Brera

    37 19.68%
  • 8C Competizione

    31 16.49%
Page 85 of 244 FirstFirst ... 357581828384858687888995135185 ... LastLast
Results 2,101 to 2,125 of 6086

Thread: Alfa Romeo Club

  1. #2101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    sto ti se place???

    Auto kupljen za dooosta para ovakav kakav je, a tu je da se sredi sve sto fali
    čuh da je plaćen 6k... mada, ovo je po meni jedna od najljepših alfinih linija, kamo sreće da imam para da se zakoljem za ovo ako ko zna čoeka, pitajte ga da neće glavu za glavu

  2. #2102
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    PG
    Posts
    1,235
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li savjet u vezi 159-vetke.

    Zaljubio sam se u dizajn a vidim da se moze uzet za pristojnu cijenu....dakle interesuje me koji motor (ispod 2000cc) JTDm ili obicni ili cak benzinac cuo sam da im je odlican 1.9 turbo sa 160KS?
    I naravno koje sunajcesce mane autu..?

    Hvala unaprijed.

  3. #2103
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,407
    Thanks Thanks Given 
    63
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    AvatarNK ti ima 159ku. Pa pitaj njega za vise informacija. Motor 1.9 jtd je mnogo dobar motor uz nirmalno i redovno odrzavanje milion moze preci

    Sent from my TELEFON using VIP TETRAPAK

  4. #2104
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    BAR
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zanima me,koliko moze da vrijedi 156 2.4jtdm,20v,175ks,koza,17 tocak,neki sportski amortizeri,2004 godiste.Znaci ful oprema.Samo da se sipa i vozi.Moja je neka procjena oko 4500-5000,pa bih volio da cujem i vas.

  5. #2105
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    sanse nema da toliko prodje... evo ti link za 1.9 mjtd koja je inace vise na cijeni zbog registracije, potrosnje itd...a jeftinija je od 4000e, vjerovatno bi je dao i za 3500e a ta vrijedi manje od ove...
    http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/238066
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  6. #2106
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo, ne mozesh tako da gledash, nekome je interesantnija 20v od 16v .... drugo, ko zna kakvo je stanje, moze imati opreme vrijedne I to dosta, onda I cijena skace

    I ako ni sliku vidjeli nismo, I ako je sigurno dobro stanje (cim je laki rekao) cijena je manja od te.... pa za 5000 se sad moze 159 uzeti .... nebitno jel valja, izgleda dobro I ljudi ce prije uzeti nju naravno...

    Procjena... 4 pa "pogadjanje"

  7. #2107
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Stavi je u prodaju pa ces vidjeti koja se vise cijeni...ova 2.4 ima 150-170e skuplju registraciju a ima samo 35 konja vise koje kod tebe mozemo dobiti za ~150e iliti jednu registraciju... Plus potrosnja itd...ako je proda preko 3k da bude srecan...daj Boze i 5000e da je proda ali danas....nemoguce...pa audi a6 2.5 tdi ~180 konja se manje cijeni od toga a klasu je vece auto a i na vecoj cijeni od alfe ako cemo realno (iako ja volim alfu)

    Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  8. #2108
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    zapalih se za alfu breru ? vidjeh neku 2.4 jtd 200hp za 8200 (a presla smijesno, tipa 71k) al prodata... a onda kad pogledah na mobile.de vidjeh da se krecu i do 10k neke tako bolje.... + otic po nju itd itd ispade 13,14k sto mi je masu

  9. #2109
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imas odje (Bar) bijelu 210ks pa je josh svratila kod mene, odlicna

  10. #2110
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    BAR
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    sanse nema da toliko prodje... evo ti link za 1.9 mjtd koja je inace vise na cijeni zbog registracije, potrosnje itd...a jeftinija je od 4000e, vjerovatno bi je dao i za 3500e a ta vrijedi manje od ove...
    http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/238066
    Pazi,ova 2.4jtdm je kostala u startu vise od 1.9.Jeste da joj je potrosnja veca,registracija i odrzavanje vece,ali je ona bila vrh ponude jtd kod 156.Ova je u top stanju,samo treba sipati i voziti.

  11. #2111
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Razumijem ja to. ALI kod nas se ne gleda tako...bmw 740 je medju vrhom ponude ali aj ga prodaj polovnog:-) evo ti audi a8 4.2 isto tako...mada bi je ja rado posjedovao.

    Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  12. #2112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    2.4 je nesto sto se moze voziti kod nas.... narocito 156.... makr ona sa 10v ne trosi nista vise(a mozda i manje) od 1.9 159tke... jedino sto je rtegistracija 60-70€ skuplja u mom slucaju izemdju 159 1.9 i 156 2.4.... a necu pricati da mi je mnogo ljepse cuti onaj redni petak...

  13. #2113
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    20v je josh bolji, jedino sto je problem to su tih 60-70e vishe godishnje za registraciju, I eventualno litar vishe potroshnje po gradu.... al jbg, mozesh sve to da imash za eto te malo vece novce, al uz to lagano mozesh da imash "ubicu" od preko 250ks.... ako pogledash iz te perspective, onda je 20v jtd bash jeftina za voznju

  14. #2114
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto moze bit kad obrnem kljuc cuje se samo cak, nema verglanja. Isto tako, ranije dok je palio desavalo se da zavergla pa zastane pa nastavi verglanje i onda upali, a sad nista osim cak. Je li alanser ili masa, akumulator sam mijenjao prije godinu. Mogu li sam uradit sto da provjerim prije nego ga povedem kod elektricara. 145ica je u pitanju?

  15. #2115
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Anlaser, vjerovatno samo treba da se ochisti i zamijene chetkice... Isto mi se deshavalo prije 2 mjeseca...
    Last edited by MeDo_JE; 26-06-14 at 18:14.
    #fakenews

  16. #2116
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Anlaser
    Cukni ga malo necim, za prvu pomoc.

  17. #2117
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Boka
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo da postujem i ovdje pitanje, isto sam postavio u rubrici pitajte:
    Ako moze neko ko se razumije u materiju da odgovori..cistio sam neke fascikle stare prije neki dan i nadjem ugovor kupoprodajni za jedno auto koje sam prije 3 godine prevodio na svoje ime. Sa druge strane je pecat od poreske uprave o placenom porezu itd. Sad, ja se pitam okle taj papir kod mene, zar ne bi trebali u mup da su ga uzeli? jedino ako nije bio jos koji primjerak koji su uzeli a ovaj vratili meni?
    il motore č ottimo ed ancora molto brillante, come da tradizione alfa romeo.

  18. #2118
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    to ti nista ne valja,nesto je tu neko petljao, to je prekrsaj
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #2119
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Boka
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E vala cu poc do mupa u ponedjeljak da pitam , ne ja da bude poslije da ja nesto petljam imam uredan ugovor i placen porez samo me zanima zasto je kod mene ostao zasto ne kod njih, jer na osnovu cega su prepisali auto na moje ime ako nemaju kopiju tog ugovora?
    il motore č ottimo ed ancora molto brillante, come da tradizione alfa romeo.

  20. #2120
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedino ako si poludio,no se batali corava posla...

  21. #2121
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,129
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Kakav understeer

    niujedne mi gace lastike nema

  22. #2122
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,281
    Thanks Thanks Given 
    939
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Ima li neko lijevi blatobran i retrovizor od 146 99god,najbolje bi bilo u sivoj boji?

  23. #2123
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Visconti View Post
    E vala cu poc do mupa u ponedjeljak da pitam , ne ja da bude poslije da ja nesto petljam imam uredan ugovor i placen porez samo me zanima zasto je kod mene ostao zasto ne kod njih, jer na osnovu cega su prepisali auto na moje ime ako nemaju kopiju tog ugovora?
    Podji, vidji to obavezno!

  24. #2124
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  25. #2125
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,152
    Thanks Thanks Given 
    699
    Thanks Thanks Received 
    246
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Dje mi neko nece poklonit Mito !
    But if you never try, you'll never know..

Page 85 of 244 FirstFirst ... 357581828384858687888995135185 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. ALFA ROMEO club
    By 2_fAsT_4_YoU in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5461
    Last Post: 17-03-11, 08:32
  2. K: Alfa Romeo 147 JTD
    By SteffaN in forum Ostali oglasi
    Replies: 112
    Last Post: 02-07-10, 10:53
  3. P: Alfa Romeo GTV V6 TB
    By brzi_pas in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 17-01-09, 17:48
  4. Alfa Romeo Fun Club CG
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 19
    Last Post: 01-02-08, 19:52
  5. Alfa Romeo Club Serbia
    By BRABUS in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 4
    Last Post: 13-04-05, 09:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •