Evo da postujem i ovdje pitanje, isto sam postavio u rubrici pitajte:
Ako moze neko ko se razumije u materiju da odgovori..cistio sam neke fascikle stare prije neki dan i nadjem ugovor kupoprodajni za jedno auto koje sam prije 3 godine prevodio na svoje ime. Sa druge strane je pecat od poreske uprave o placenom porezu itd. Sad, ja se pitam okle taj papir kod mene, zar ne bi trebali u mup da su ga uzeli? jedino ako nije bio jos koji primjerak koji su uzeli a ovaj vratili meni?
il motore č ottimo ed ancora molto brillante, come da tradizione alfa romeo.
Bookmarks