Originally Posted by .:. Da li bi ti dao 2500 € za ovu dvojku? Poz Ne bi, ali ja nemam 50 godina. Doduše ja ne bi ni za iPhone 5/5s ili Kirbi dao 500€ pa ljudi daju...
-> Forma za naručivanje online stvari <- Bugi Vugi tapši Raduj se!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks