Kako kome. Dobar drug ima oko 190cm, idealna težina mu je oko 110 kila. Jednom sam ga vidio sa 99, presmiješno je izgledao. Mada sad ima 120 pa izgleda kao Sneško Belić. Samo ijekavicom i bez snijega, a i rumen je, nije blijed.
Ja se vrtim na oko stotinu, kilo-dva manje, a mnim da bi mi još jedno 4-5 odlično palo. Pod uslovom da treniram, da mi ne ojdu u stomak. Tako jedno 103-105, pa ih zategnem i pravac Porto Montenegro. Kriza je, ebi ga.
Last edited by NHM; 30-09-13 at 14:03.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Bookmarks