Vi ste Meni legende. Smeta vam kad 5 puta obidjete evropu i vidite dvije patrole, a u cg vas svakih 200m zaustavljaju. Sad vam smeta sto nema patrola u cg. A ne mlatite nego pustite ljude da rade svoj posa', lajinjate ovuda a u cmar im se uvlacite bez vazelina kad vas zaustave (;





Reply With Quote
Bookmarks