Quote Originally Posted by John Cena View Post
Ma jok,bolji mi je nekako s4,nekako sam navikao na tu liniju
a taj iz Mec auta je udaran zesce bio
to si nesto zamjenio, to je auto franja kuncera bio i da ja znam a i gazda nije udaran.. moguce da ste vi gledaLI Neki drugi s6, posto ih je Mico nekoliko promjenio...