Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post
Uz periodičn pljuskove od naslona stolica i sličnog mobilijara?
Neka Bole da te zamolim, ovo što sam ja vidio na TV pored seljačina iz uprave Čelika bjehu ''normalni'' navijači Budćnosti koji lome svoj stadion.
@Zaradona tuga bre, kako ova naša liga, svake godine sve više i više tone.
Pricam za ljude na zapadu druze