Савез је одлучио да казни Варваре неодласком ни на једно гостовање до даљњег...
Идемо Варвари! Има да зајебано грми данас!
Савез је одлучио да казни Варваре неодласком ни на једно гостовање до даљњег...
Идемо Варвари! Има да зајебано грми данас!
Намјерно Другачији...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks