Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
Zanimljivi Hobbiti, nego mi je ozvučenje moglo jače biti, a povraćaj naočara je super sajber higijenski ahahahah kakvi hohštapleri...
Pg, Nk, Ct... Rohan, Gondor – Arnor, Mordor...
Kada Aragorn postane kralj Ljudi uspjeće da povrati svoju moć i ujediniće sva kraljevstva.
Miriše li Vam ko na Aragorna? Jer meni da. Nego mi na Ljude slabo miriše.

Jbte, pišu knjige, snimaju filmove, zarađuju zelembaćke preko naše grbače. Truli zapad. Kome da se žalimo?
Čuš, zadužujemo se, dugovi, a sram ih bilo, ništa ne vraćamo, treba sve da nam daju samo jer smo im vječita inspiracija.
Dobrom, ne baš sve. Onda bi nam bilo dosadno kao u Shire-u. :razz:
Đe ima da se uzme mašina za kontekst?

Ništa ne razumijem.