http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/41444 prelijepa je, samo kad sam vidio da je 1.6 a 4 auspuha, a jos na plin :lolblue:blam bi me bilo na pumpu plinaru da joj sipam
8C
Giulietta Sprint
33 Stradale
2600
GTA
Montreal
Spider
156
Brera
8C Competizione
http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/41444 prelijepa je, samo kad sam vidio da je 1.6 a 4 auspuha, a jos na plin :lolblue:blam bi me bilo na pumpu plinaru da joj sipam
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks