
Originally Posted by
puppy
aaaaaaaaaaaaaa, koga da ne usreći, srećica jedna medena, uh uh, vidi ga samo! :cheerful:
A imaću ga, kad tad! Ali bih da je uvijek ovako maaaliiii i slaadak...

Katastrofa! Uvijek sam se pitao kako je nastao film "Groblje kućnih ljubimca", kad ono - po istinitom događaju. E moja kučadi, čim prerastete poželjan uzrast, čeka vas hladna Trebjesa...
Last edited by NHM; 11-11-12 at 16:00.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Bookmarks