....radio desetka...graygoose and tonic....cafe del montenegro - tema nostalgijaaa....aaaaaaaaaaaaa zivot je kratak i samo se pitam da li je vrijedno biti daleko od svojih najmilijih i prelijepe Crne Gore...?? I Miss my mom :sorrow::sorrow: