Ja sam čak pogrešnu krivu gledao
http://s1244.photobucket.com/albums/...mw_dzelek3.jpg
preko 400NM već na 1.000 rpm, ne znam zasto je balsa rekao da nema obrnog na malim obrajima...
Ja sam čak pogrešnu krivu gledao
http://s1244.photobucket.com/albums/...mw_dzelek3.jpg
preko 400NM već na 1.000 rpm, ne znam zasto je balsa rekao da nema obrnog na malim obrajima...
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks