Siguran sam da ima i takvih ljudi, koji bi bili spremni da se zrtvuju u toj borbi protiv korumpiranih smradova. Medjutim kad pogledaju u nazad zadnjih 20 godina vide da ima 40 "nerasvijetljenih ubistava", od mafijasa do visokih drzavnih funkcionera. Kad razmisle dodju do zakljucka da ce i njihova smrt biti samo jos jedan zataskani slucaj. Evo poslednji slucaj koliko se sjecam su cetvorica pogranicnih policajaca koji su pokusali da ukazu na nepravilnosti u radu i sta se desilo? Svi su napustili drzavu jer im niko ne garantuje bezbjednost. I o cemu dalje da pricamo?







Bookmarks