Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
ja ne vidim nista strasno da neko hoce da napusti zemlju koja se bombarduje, ratuje i tako to - a nije odgovoran za takvo stanje i nikako ne moze pomoci. i uopste mi nije kukakavicki biti uplasen u takvoj zemlji dje se rasporedjuju nekakvi bataljoni na jednoj, mobilise policija na drugoj strani, a sa trece padaju bombe (CG je bombardovana, Milo laze da nije bombardovana, a jeste - svi smo vidjeli).
Nije ni prvi ni poslednji koji je utekao kad je bilo gusto jer postoje ljudi koji imaju kapital i jednostavno ne žele da svoj raskošan život dovode u opasnost ... lako je bilo nama bačat petarde i gledat unezvijereni narod po podruma jer smo bili djeca i boljela nas je ona rabota što će bit ... ne mogu zaboravit scenu dje trčim za prodavcem na tuški put da mi proda majcu a on bježi jer je sirena počela ... hahahahaha ... nezaboravno ljeto