Nije ni prvi ni poslednji koji je utekao kad je bilo gusto jer postoje ljudi koji imaju kapital i jednostavno ne žele da svoj raskošan život dovode u opasnost ... lako je bilo nama bačat petarde i gledat unezvijereni narod po podruma jer smo bili djeca i boljela nas je ona rabota što će bit ... ne mogu zaboravit scenu dje trčim za prodavcem na tuški put da mi proda majcu a on bježi jer je sirena počela ... hahahahaha ... nezaboravno ljeto![]()








Bookmarks