Ja vozim u leru nizbrdo. Uvek. Potrosnja u takvoj voznji i u voznji sa motornom kocnicom uvek je na strani voznje u leru. Mereno vise puta,konkretno lokacija tunel Lokve - Berane (oko 15-tak km) ili spustanje niz Pazarsko brdo (~10 km) i u ekvivalentnim pravcima. Ne osporavam tudja misljenja i iskustva,ovo je moje. Svestan sam svih opasnosti i potrosnih delova.

Sent from my Fiat Bravo using LPG