Da vas obavijestim, obavila sam jutros kupovinu te vam sada pisem sa mog novog Asus-a
.Platila sam ga 400 eura, ali konfiguarcije su nesto drugacije od onih koje sam navela u prethodnom postu. Pise mi na ovoj naljepnici ispod tastature, Intel Core i3-235om, 2.3GHz i hard disk 500 gb, umjesto 350 gb., ostalo ne znam gdje se provjerava. Zasto su me castili te gb ja ne znam, moze biti da je momak koji je zaduzena za uzimanje compova iz magazina nesto pogrijesio, al izgleda na moju korist. Garancija mi traje dvije godine, plus uzela sam fakturu za tax free, sto znaci da ce mi refundirati 50 eura sledeci put kad udjem u Italiju. Sve ukupno 350 eura, meni kao laiku cini se da nisam lose prosla.
Dobila sam i Office na dvomjesecno koriscenje. I tu me posluzila sreca jer sam naisla na jednog momka koji mi je instalirao gratis cijeli officevom paket 2010 plus i antivirus program, tako da sam za ove ovdje prilike i na osvnou toga ustedjela preko 100 eura.
Jos jednom, hvala vam na svim savjetima 
Pozdrav
Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.
Bookmarks