Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
Frende, vozio sam bmw trojku 1.9 na benzin, i na 100 kilometara sam trosio jednako u parama kao fabijin bmw petica na plin, od 3 hiljade kubika, automatik. I ja sam tada bio veca faca od njega, po tebi, jer sam vozio na benzin?
Je li moguce da poredis te automobile sa kajenom ?