
Originally Posted by
^^0LIvEr_QuEeN^^
Frende, vozio sam bmw trojku 1.9 na benzin, i na 100 kilometara sam trosio jednako u parama kao fabijin bmw petica na plin, od 3 hiljade kubika, automatik. I ja sam tada bio veca faca od njega, po tebi, jer sam vozio na benzin?
Bookmarks