
Originally Posted by
kupus
Moram ovim putem cestitati DIDIJU na toj sali jer je covjek potpuno u pravu.
Alta nije sporno da sam znao sve, i potpisao i svjesno usao u to.
Poenta je da te uslovljavaju medjuvalutnim odnosima i da to samo kod nas prolazi. Potpuno je svejedno uslovili te CHF-om ili cijenom zlata ili kuvajtskim dinarom. To da ima kontrole moralo bi biti zabranjeno a ne opravdano sa (procitali ste ugovor).
Ako idemo tim principom mogu vam zelenasi dati ugovor dje pise dnevna kamata 700% pa to ne mijenja cinjenicu da je to nedozvoljeno.
Bookmarks