Originally Posted by hercules Konkretno nam profesor Vukotić nije ništa pričao o osiguranju. Nista?! Oh my God! Pa kako ste prezivjeli?
Vecina ljudi je zla
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks