"sampion" iz Crne Gore je Drakulovic,i neki mladji momak iz Kotora cini mi se
pored Dada Mihajlovica ima jedan borac iz Hrvatske koji obecava,ostalo su trube
pozvali su bili Nemanju Uverica (drugo mjesto na Vatrenom Ringu),cak je i u Srbijanske novine objavljeno,ali su mu bez objasnjenja otkazali borbu i ucesce
pricao sam juce sa njim,razocaran je organizatrima,jer je imao zelju da se pokaze pred nasom publikom
momak ima srce,ima potencijal
bice ovo dobar mech,gotivim oba borca,ali me Diaz sve vise odusevljava






Reply With Quote
Bookmarks