350e je cijena sa GUMAMA!!!! A evo gledam brata da sibne po svakom ko ide po jednu da ih ne cimaju na granice, da ako bude sta.. Jeste Slovenija je u pitanju.. A simke, u pravu si, na ct ima jedna cetvorka na plac sa santa monica.. Ali ne vjerujem da bi ih vlasnik mijenjao. A ta stoji na plac evo vise od pola godine sigurno. Makar ta sto sam ja gledao, za drugu ne znam.






.. Jeste Slovenija je u pitanju.. A simke, u pravu si, na ct ima jedna cetvorka na plac sa santa monica.. Ali ne vjerujem da bi ih vlasnik mijenjao. A ta stoji na plac evo vise od pola godine sigurno. Makar ta sto sam ja gledao, za drugu ne znam.
Reply With Quote
Bookmarks