Quote Originally Posted by DAKA-HN View Post
Dugo sam cekao da predstave novu trojku...
Kao po obicaju svima ce biti lijepsi stariji modeli ovo ce biti promasaj,imat ce milion problema ali ja cu gledati da ovo bude moj sledeci auto!
Nova trojka predobro izgleda, jeste da je "baby" petica f10, ali ne vidim ništa loše u tome jer je i ona savršenstvo

p.s. Vidjeh ljubičasti M5 E60, sa crnim gloss felmama, izgleda BRUTALNO dobro!