ps. sto se tice ove price za tortu ... u sustinu neke stvari stvarno nije isplatljivo praviti kuci, jer poslasticarnice, picerije i sl. kupuju materijal na veliko uz to imaju masu prednosti...
evo primjer, bash prije neku noc reko aj da napravim picu kuci posle sto godina , da ne kupujem/porucujem.
Podjem u supermarket , kupim tri kore za picu, malo sunke, malo trapista, jedan kecap, jedan origano i sve je to bilo ~5.5e , uz to sam pola kuhinje nagrdio, potrosio struje i vode, izgubio vremena rendajuci-rezajuci ... (da napomenem da u tu picu nije bilo pecuraka,pavlake ili neceg treceg sto npr. dodje u capricosu ili neku drugu picu)
a mogao sam poci u Bongorno 1.80e pica (3x1.8e=5.4), ili nazvati Sammy 2.5e(3x2.5=7.5) sa dostavom, em me ispane jeftinije, em mnogo manje truda i vremena







Bookmarks