Ja da pusim, igram kladionicu i vozim svoja kola ne bi imao centa da potrosim na druge stvari. A mislim da dosta naseg naroda baca pare na ove stvari, steta.
Ja da pusim, igram kladionicu i vozim svoja kola ne bi imao centa da potrosim na druge stvari. A mislim da dosta naseg naroda baca pare na ove stvari, steta.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks