Da, auto iz '71 se sigurno vozi bolje od e46, ne znam kakve ima veze koji je motor u njemu
p.s. primijetio sam da je na ovom forumu sramota voziti auto ispod 200ks, i koje trosi preko 5L :/
Da, auto iz '71 se sigurno vozi bolje od e46, ne znam kakve ima veze koji je motor u njemu
p.s. primijetio sam da je na ovom forumu sramota voziti auto ispod 200ks, i koje trosi preko 5L :/
Last edited by ^^0LIvEr_QuEeN^^; 30-09-11 at 20:01.
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks