ma necu ja cio m paket samo m podvozje.. mozda nekad dodje na red neka felna od 19 cola i to je to idem da widim sjutra shta owi iz wolija imaju da mi ponude :P
Jebes podvozje bez M branika, pragova i unutrasnjosti, mada ja mislim da to ide u kompletu.
Bookmarks