Quote Originally Posted by stefke View Post
ima... vazda je parkiran u ulciu dje je 697
Znao sam da ce se ljudi na onoga zajebat
Ono je dizel, samo sto spolja ne mozes nikako da provalis da nije S3 posto je original spolja S3. Jedino ako diskove i klijesta pogledas vidis da nije S3
Unutra oprema sva moguca i ima S-tronic