Originally Posted by stefke ima... vazda je parkiran u ulciu dje je 697 Znao sam da ce se ljudi na onoga zajebat Ono je dizel, samo sto spolja ne mozes nikako da provalis da nije S3 posto je original spolja S3. Jedino ako diskove i klijesta pogledas vidis da nije S3 Unutra oprema sva moguca i ima S-tronic
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Forum Rules
Bookmarks