pa onda odes kod saobracajca i trazis dozvolu...
ako je republicka onda na zagoric a ako nisu onda u novi.
pa onda odes kod saobracajca i trazis dozvolu...
ako je republicka onda na zagoric a ako nisu onda u novi.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks