i ja se slazem sa fabiom da su ti 1.6vti vrhunski motori. To sto su tebi ti prsli, ne mozes uzet zdravo za gotovo.. sto ti znas ko je sve to auto vozio prije, KAKO ga je odrzavao i DA LI ga je uopste odrzavao.. bila je prica da je neka strasna prelude izgorela, pa posle vlasnici pricali kako to nista ne valja.. a ispostavilo se da nisu ni ulje mjenjali...





Reply With Quote
Bookmarks