Quote Originally Posted by Imas PM View Post
hahahahahaha odlican ; )a mene cini srecni sto moram za nk, a to znaci samo jedno besnooo rvanje i skakanje sa medjedom od oktagona po livadi, wrooooarrrrrrrrgh
cime se skace?