1350 kila taman da ne proklizava kazu da drzi dobro ne dozvoljava ti da driftujes
Pa u cemu je poenta onda pogona na zadnjim tockovima? To bi i Fabija mogao da vozi onda, nije zanimljivo.
Inace mi se svidja, samo jos da ima karavan, nekako je ozbiljniji malo.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
Bookmarks