Jedan predlog za administratore:
Da se razvrstaju oglasi u grupe:
NEKRETNINE VOZILA/AUTO DJELOVI RACUNARI/RACUNARSKA OPREMA MOBILNI TELEFONI/OPREMA OSTALO
Da se stavi neko glasanje ko je za ovo ako je vecina da se stavi ako nije da ostane kao i do sad!
Prednost ovoga je da se lakse moze naci nesto ako neko kupuje ili prodaje!
Ne mora bas ovako da glase tu ste vi da odlucite kako treba da stoji i da li treba!





Reply With Quote
Bookmarks